Управление сайтом(CMS): mAdmin от www.Site.net.ua

Сучасний ринок праці пропонує чимало цікавих професій, і кожна вважається особливою та вимагає своїх підходів до справи, навичок та умінь. А що ми можемо сказати, наприклад, про професії хатньої робітниці, няні або гувернантки? Більшість, безперечно, ствердить, що цей фах не вимагає ніякої спеціальної підготовки, та й взагалі, хіба назвеш фахом те, чим щодня займається кожна жінка? Але запевняємо вас – сьогодні ця робота стає все більш прибутковою, а тому й кваліфікованою. Та й працювати в будинку іншої господині зможе не кожен, до цього теж треба бути підготовленим.

 
(067) 972-3593
На рынке с начала ВЕКА!
(044)223-28-29
ф.(044) 501-6853
(093) 080-7947
(050) 809-0870
almira_2003@ukr.net
Киев, ул. Гагарина 23, оф. 706
Новости
 
Про особливості та специфіку роботи по подбору персоналу

Сучасний ринок праці пропонує чимало цікавих професій, і кожна вважається особливою та вимагає своїх підходів до справи, навичок та умінь. А що ми можемо сказати, наприклад, про професії хатньої робітниці, няні або гувернантки? Більшість, безперечно, ствердить, що цей фах не вимагає ніякої спеціальної підготовки, та й взагалі, хіба назвеш фахом те, чим щодня займається кожна жінка? Але запевняємо вас – сьогодні ця робота стає все більш прибутковою, а тому й кваліфікованою. Та й працювати в будинку іншої господині зможе не кожен, до цього теж треба бути підготовленим.

Агенція „Алміра” на ринку вже понад два роки. Кількість працівників, що успішно працюють в сім’ях Киян, підходить вже до цифри 400. Ми професійно займаємося підбором персоналу для роботи в сім’ях: хатніх робітниць, нянь, гувернанток, кухарів, садівників, водіїв. При цьому Агенція бере на себе відповідальність за чесність, професійність, психологічну підготовленість своїх працівників, веде контроль за їх станом здоров’я

Ми надаємо кваліфіковані послуги, адже перш ніж порекомендувати ту чи іншу людину, приймаються до уваги: її досвід роботи, які обов’язки виконувала вона раніше, чи має професійнау підготовку, та багато іншого.

Якщо людина, що прийшла до нас працевлаштовуватися, не відповідає жодній з вимог, ми пропонуємо їй пройти курс навчання. Процес навчання – це важливий етап майбутнього працевлаштування, адже кожна родина має свої звички, принципи та   вподобання, і те, що у власній сім’ї раніше сприймалося як належне, у чужій – неприйнятне.

Такі курси вони можуть пройти в нашому Агентстві, де з ними будуть працювати дуже досвідчені викладачі з окремих предметів, які не лише теоретично знають свій предмет, а й самі працювали  (або і зараз працюють) в елітних сім’ях.. З нашими  слухачами працює практикуючий психолог, і працює не тільки начитуючи теоретичні основи психологічної поведінки, а й проводить індивідуальні тренінги (в рамках курсів), що становить основу професійності в цьому виді праці. Доречі, в нашому агенстві проводяться, для всіх бажаючих, сві види психологічної допомоги, як індивідуальні, так і психологічні семінари та тренінги. Після закінчення курсів ми видаємо свідотцтво з присвоєнням відповідної кваліфікації. І Агенція гарантує не тільки стовідсоткове працевлаштування всіх, хто пройшов навчання, але й дає їм можливість вибору, бо такі спеціалісти, завдяки своїм професійним якостям, бажані в кожній родині. А попит на працівників у сім’ї зростає, люди все частіше вдаються до послуг нянь, гувернанток, хатніх робітниць, а надати справді високопрофесійні послуги, на жаль, можуть не всі.

Робота в сім’ї складна, але це той вид діяльності, що вимагає від жінки лише розкрити природній дар та потенціал, тобто робити те, що для багатьох і так звичне, ще й отримувати за це достойну платню.

Ми постійно підтримуємо зв’язок із нашими замовниками і знаємо про роботу кожної працевлаштованої нами людини.

Працевлаштовуємо ми лише людей з досвідом або тих, хто має відповідну освіту. Перш ніж працевлаштувати, проводимо попередню співбесіду, під час якої визначаємо, чи зможе людина працювати, з’ясовуємо, як жінка уявляє собі роботу, розказуємо про труднощі, які можуть трапитися. Словом, намагаємось психологічно підготувати людину. Людей, які ніколи цим професійно не займалися, ми не працевлаштовуваємо, адже лише бажання працювати не достатньо, треба мати відповідні знання та навички. Сім’ї, що наймають працівника і звертаються для цього в Агенції, звертаються, перш за все – за кваліфікованим фахівцем.  Господиня, яка в подальшому буде платити Вам гроші, хоче платити їх за професійно виконану роботу, а не лише за Ваше бажання та, навіть, старання.

Чи є вікові обмеження для таких працівників?

  Звичайно, все-таки робота вимагає фізичної праці, і жінка за 50 не має такої вправності, як, наприклад, у 40. Додам, що замовники надають перевагу жінкам від 35 до 45 років ще й тому, що підбираючу домашнього працівника, хазґ.  Є досвід, коли працевлаштовували жінок за 50, які згодом самі усвідомлювали, що робота для них надто складна.

 - А у вашій картотеці багато працівників?

 - Так, тих, кого ми працевлаштували, на сьогодні є немало, і більше того, замовлень стільки, що важко усі задовольнити. Ї складність полягає не в кількості бажаючих працевлаштуватися, їх багато, а в їх професійності та розумінні про професійність такої роботи.. Хоча завжди намагаємося підібрати людей за два-три дні.

 - Скажіть, чи існує випробний термін у вашій агенції?

 - Звичайно, офіційно він триває 14 днів, але в рамках договору с Замовником, ми проводимо  заміну робітника, за обгрунтованим проханням клієнта, на протязі всього терміну договору. Ми слідкуємо за роботою працівників впродовж часу їхньої роботи. З працівниками, що проявили себе негативно,  ми припиняємо будь-яку співпрацю. Вносимо їх до “чорного списку”, що є в нашому сайті, та повідомляємо про них інші Агенції м. Києва..

Ми дуже пишаємося нашими працівниками, що успішно працюють. Ми дуже уважно прислуховуваємось до бажань та потреб наших Замовників і Працівників. Наші робітники можуть зустрітися та поспілкуватися зі своїми колегами на безкоштовних семінарах, що проводить наша агенція, та які більш нагадують клуб за інтересами. В нашій агенції підтримується та культивується  добре відношення до колег, бажання допомогти одна одній. Кожна з Вас завжди може розраховувати на допомогу нашого психолога та іншіх фахівців, що дуже допомагає Вам як в роботі, так і в житті взагалі.

Тому усіх, хто зацікавився, агенція „Алміра” з радістю запрошує.

Звертайтеся до нас за тел.: 292-20-05 та 501-68-53 з понеділка по п’ятницю з 1000 до 1800.


Книга отзывов
Наши услуги
Новости
О компании
Работодателям
Расценки
 
 
 
 
Разработка сайтов - ООО "Сайт"